Zimní aktivity

Salcbursko poskytuje nejatraktivnější nabídky pro vaši zimní dovolenou.

flachau-logoOvládněte sjezdovky v Salcbursku! V oblasti Ski amadé je k dispozici 145 modrých sjezdovek v délce 280 km, 181 červených sjezdovek v délce 483 km a 30 černých sjezdovek v délce 97 km. Pět zdejších zimních regionů představuje nejen největší lyžařskou oblast v Rakousku, ale jednu z největších v Evropě. Celkem 97 sedačkových lanovek, 46 kabinkových lanovek, 71 vleků a 56 cvičných vleků přepraví za hodinu až 375.000 osob a vyveze lyžaře až do nadmořské výšky 2.700 metrů. Lyžaři mohou využívat všechny lanovky, vleky a sjezdovky pouze na jedinou permanentku, která přitom stojí stejně tolik jako jízdenka do jednoho regionu.
Oceníte vyhřívané sedačky na lanovkách, v restauracích příjemnou obsluhu, zkrátka zábava na sjezdovce pro celou rodinu. Po lyžování najdete relaxaci v nově otevřených lázních Therme amadé 

 – to vše na Vás čeká v regionu vítězů Salcburském sportovním světě

 


 

nadpis h1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas sagittis nulla at sapien sodales egestas. Morbi commodo in ante a vulputate. Phasellus sit amet porttitor nibh. Nulla blandit nisi ut egestas elementum.

nadpis h2

estibulum a blandit dui, eget luctus nulla. Maecenas convallis eros at semper volutpat. Sed maximus est ut finibus tincidunt.

nadpis h3

Integer non eleifend lorem. Phasellus erat erat, hendrerit sed quam id, volutpat mollis nisi. Nulla tempus ullamcorper suscipit. Nullam et congue lectus, at volutpat massa. Pellentesque sit amet lorem tellus. Etiam quis sem sagittis, blandit est vitae, viverra leo.

nadpis h4

  • Pellentesque euismod, tellus vitae porta feugiat, purus lectus elementum turpis, vitae ornare tortor turpis nec nibh.
  • Nulla a accumsan ante, nec tristique urna.
  • Aenean a nisl in purus varius mattis.
  • Phasellus condimentum dictum neque at gravida.

Suspendisse metus risus, laoreet a neque a, euismod egestas ante. Praesent augue odio, malesuada non eros eget, placerat vulputate ex. Nunc nibh mi, consectetur non pharetra et, tincidunt non nisl. Nam dictum tincidunt accumsan.

  1. Pellentesque euismod, tellus vitae porta feugiat, purus lectus elementum turpis, vitae ornare tortor turpis nec nibh.
  2. Nulla a accumsan ante, nec tristique urna.
  3. Aenean a nisl in purus varius mattis.
  4. Phasellus condimentum dictum neque at gravida.
asdsad dsfsad safasd sadfasd sadfrzhere
155 tertert
214 erteruzhrteu
170 ertzert
144 retuertz
94 rtzrtz
141 tzruztutz