RaftingRIVERDANCE-5-maly.jpg

Rafting je úžasná zábava, při které zažijete neuvěřitelné dávky adrenalinu a navíc lze provozovat za jakéhokoliv počasí. Pod dohledem profesionálních instruktorů z ACF Flachau  si vyzkoušíte sjíždět na raftech řeky různých obtížností, od lehčích až po skutečnou rozbouřenou řeku, kde o vzrušení není nouze. Je pro Vás připraveno perfektní vybavení, takže si budete moci vychutnat opravdový adrenalinový zážitek. Za Vaši bezpečnost a poučení zodpovídá vždy profesionální instruktor, který Vám provede proškolení na místě. 
 

Family Fun - pro začátečníky

Sjedete si řeku ENNS z Mandlingu do Schladmingu.

Předpoklady: plavec, min.věk 6 let, doba trvání: 3 hod.

Riverdance - pro pokročilé

Sjíždět budete řeku Salzach mezi Eschenau a Schwarzach

Předpoklady: plavec, zkušenost s raftem, výborný zdravotní stav, min. věk 14 let, doba trvání: cca. 3,5 hod  
 


Kaňoning  

canyoning-kl.jpgAdrenalinový zážitek pro všechny nebojácné milovníky vody! Není zde nouze o skoky do krásných vodopádů, slaňování a sestupy přes skály, které po staletí do hladka vybrousila voda při jarním tání. Půjdete s proudem vody a budete skákat do hlubokých tůní. Prozkoumáte řečiště horských potoků po proudu vody, proplavete přes nádherné kaňony v panenské přírodě, izolováni od prachu a hluku. Vyškolení průvodci Vás bezpečně provedou jakoukoliv roklinou.
Prosím přineste si vlastní kotníkovou, pevnou obuv (tenisky, pohorky) se silným a pružným podpatkem nebo lze pronajmout tuto speciální obuv od nás za poplatek.


Lanové dráhy
HOCHSEILGARTEN-14.jpg

první stupeň - Try Highropes

Vaše první krůčky ve výškách.
Předpoklady: pevná obuv, min. věk 8 let, doba trvání: 2 hodiny
  

druhý stupeň - Pure Highropes  

 
Překonáte sami sebe a projdete si vysokou lanovou dráhu, vyzkoušíte si všechny možnosti, jak překonávat překážky ve výškách.
Ideální pro teamy!
Předpoklady: pevná obuv, min. věk 8 let doba trvání: cca. 4 hodiny
 


 

ilustrační foro
Snow space Flachau